ÖVRIGT / Smycken / Armband 11244392
nr 1124 4392
Armband
silver, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:06:30
300 kr
350 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver